/ O NAŠOJ FIRMI / VOZNI PARK / OPREMA / HLADNJAČA / LOKACIJA AVALA / KONTAKT /

/ NEDERLANDS / ROMANIA / GRIEKS / ISLAM /

Tė nderuar vizitor,

Nė bashkėpunim me kompaninė funerale ,, Pogrebno Suza,,

ju ofrojmė  kėto shėrbime funerale:

-     Transporti i kufomave nga e gjithė Evropa si dhe nga, tė gjitha hapsirat e Shqipėria dhe Kosova, ish Jugosllavisė, Greqia, Bullgaria.  

-        Ekshumimi i kufomave nė tė gjitha vendet e Evropės.

-        Pranimi i kufomave nė tė gjithė aeroportet Evropiane.

-        Transportimi deri nė vendin e varrimit, xhamija, mortoriumi ose nė shtėpi.

-        Transporti me automjete pa simbole fetare.

-        Transporti sipas dėshirave tė familjes, po ashtu edhe sipas zakoneve tė familjeve islamike.

-        Komplet materiali pėr varrim.

-        Rregullim falas i dokumentacionit pėr transport.

-        Termine tė sakta, sipas marrveshjes pėr transport.

-        Shoferi nga Prizreni, folės i gjuhės Shqipe dhe Turke si dhe njohės i zakoneve Shqiptare dhe Turke.

-        Shėrbimė i shpejtė me ēmime mė tė volitshme se kompanitė tjera.

-        Rrjet i gjėrė i pėrfaqėsuesve tė kompanisė nėpėr qytet Evropiane tė cilėt u janė nė shėrbim 24 orė.

-        Nga momenti i telefonatės tuaj brenda 24 orėve jemi te Ju me automjetin funeralė.

Kur tė ju gjej fatkeqėsia na thėrrisni nė ndihmė dhe na lejoni qė brengat rreth transportit tė ja u lehtėsojmė ne, gjersa ju organizoni varrimin nė vendin Tuaj me familjen Tuaj.

 

Pogrebno Suza Slanci

<BGSOUND SRC="http://www.pogrebno-suza.eu/dacko/dacko1.mp3">


Copyright © 2018 -

Pogrebno preduzeće SUZA Maršala Tita 2i, 11000 Beograd (PALILULA), Srbija